פוליגרף

פוליגרף לפרטיים

לרוב, בדיקות פוליגרף שמבוצעות עבור לקוחות פרטיים נעשות מתוך צורך לגילוי האמת במצבים רגישים ובעלי השפעה רחבה בהיבטים פסיכולוגיים, כלכליים וחברתיים. אנו מסייעים ללקוחותינו לאמת גרסאות במצבים של חשדות בין בני זוג, מחלוקות וסכסוכים בין בני משפחה, שכנים ומכרים. שמירה על פרטיותכם היא נר לרגלנו ואנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה בתהליך הבדיקה מתחילתו ועד סופו. כמו כן, צוות הבודקים שלנו מכיר במורכבות וברגישות הנלווית לביצוע הבדיקה ויוודא כי אתם מקבלים יחס אישי ורגיש במהלך שהייתכם במכון.נעשית על ידי בודק מוסמך ומקצועי, בעל ניסיון רב אשר עושה שימוש במכשירים מתקדמים ואמינים. מכון ש. ברוק, בניהולו של שלמה ברוק, יו"ר איגוד הפוליגרף בישראל, תוכלו לדעת שבחרתם במכון במוביל בארץ לחקר האמת.

טביעות אצבע לתעודת יושר של הFBI

טביעות אצבע נדרשות על מנת להנפיק תעודת יושר. תעודת יושר המכונה גם "מסמך להיעדר רישום פלילי", הינה מסמך רשמי המסופק על ידי גורמים מוסמכים בלבד. מטרת המסמך היא להעיד כי לבעליו אין הרשעה בעבירה כלשהי, אינו היה מעורב במעצר או בהליכים פליליים אחרים.
לצד תעודת יושר הקיימת בישראל ובמדינות נוספות, בארצות הברית תעודת היושר צריכה להיות מאושרת על ידי הFBI.
במידה והנכם בעלי אזרחות ישראלית המעוניינים להגר חזרה לארצות הברית או שהנכם בעלי אזרחות אמריקאית המעוניינים להגר לישראל – עליכם להנפיק את תעודת היושר של ה FBI. אם שהיתם תקופה בארצות הברית במסגרת עבודה, לימודים ומגורים, וכעת אתם מצויים בתהליך קבלת אזרחות של מדינה זרה, עליכם להנפיק תעודת יושר מטעם הFBI.
בניגוד להליך הפשוט יחסית הנדרש עבור הוצאת תעודת יושר במדינת ישראל, הוצאת תעודת יושר מה FBI היא מעט מורכבת יותר. ה-FBI – Federal Bureau of Investigation – לשכת החקירות הפדרלית, היא זו היכולה להפיק תעודת יושר מסוג כזה.
כחלק מהדרישות להוצאת תעודת היושר האמריקאית, עליכם להטביע ולשלוח את טביעות האצבע שלכם, זהו השלב המורכב יותר לביצוע, מאחר ומבקש הבקשה נדרש להשיג את טביעות האצבע שלו אשר נלקחו באופן איכותי ומקצועי.
את טביעות האצבע יש לצרף למסמכים הנדרשים לבקשה ולשלוח אותם לFBI. לאחר בדיקת הנתונים, יקבל המבקש תעודת יושר מה FBI, זאת כמובן בהנחה שאין לו שום עבר על רישום פלילי ועבירות פדרליות בארה''ב.
במידה ואתם עומדים לפני הגשת בקשה עבור תעודת יושר מה-FBI, ועבור כך נדרשים להפיק ולשלוח את טביעות האצבע שלכם – העניין לא חייב להיות מסובך! נסייע לכם בהשגת טביעות אצבע איכותיות העומדות בקריטריונים הנדרשים ובמילוי המסמכים הרלוונטיים.
מר ברוק עבר השתלמויות רבות בארה''ב בתחום הפוליגרף, לרבות השתלמות בFBI ובשירות החשאי האמריקאי ומכיר לעומק את הדרישות והליכי העבודה בדבר טביעות האצבע הנדרשות כחלק מהליך הוצאת תעודת היושר האמריקאית.
אנו מובילים את התחום ובעלי ניסיון רב ונשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם בהליך.

פוליגרף לבני זוג

חשדות בין בני זוג הן מהנושאים הרגישים ביותר בהם אנו מטפלים במכון. כאשר עולה חשד בתוך מערכת היחסים, חלה פגיעה עמוקה באמינות בין הצדדים.
לעיתים, רק מעצם קיומו של החשד, היחסים עלולים לעלות על שרטון. בדיקת פוליגרף יכולה לסייע לכם בגילוי האמת, בין אם אתם הצד החושד או הצד הנחשד.
פעמים רבות, ביצוע הבדיקה יכולה לסייע בשיקום מערכת היחסים בין בני הזוג ובשמירה על התא המשפחתי השלם שלכם.
נתקלתם בהתנהגות חשודה? יציאה מהבית בשעות לא סבירות, ריחוק רגשי ופיזי, הסתרה והתחמקות? כל אלו יכולים להיות סימנים מחשידים לבגידה.
על מנת שהאמת תצא לאור והחשדות יתפוגגו, אנו מספיקים לבני זוג בדיקת פוליגרף מיידית וזאת כחלק מהמאמצים לתקן את שנשבר בקשר הזוגי שלכם. הבדיקה נעשית במכוננו בדיסקרטיות מלאה ותוך רגישות מרבית אליכם ולמצבכם.  כמנהל ומייסד בית הספר הבינלאומי לפוליגרף, מר ברוק הינו בעל ניסיון רב ממעלה הראשונה ויסייע לכם בקבלת תוצאות אמינות ומדויקות ככל הניתן.

פוליגרף לבני זוג

חשדות בין בני זוג הן מהנושאים הרגישים ביותר בהם אנו מטפלים במכון. כאשר עולה חשד בתוך מערכת היחסים, חלה פגיעה עמוקה באמינות בין הצדדים.
לעיתים, רק מעצם קיומו של החשד, היחסים עלולים לעלות על שרטון. בדיקת פוליגרף יכולה לסייע לכם בגילוי האמת, בין אם אתם הצד החושד או הצד הנחשד.
פעמים רבות, ביצוע הבדיקה יכולה לסייע בשיקום מערכת היחסים בין בני הזוג ובשמירה על התא המשפחתי השלם שלכם.
נתקלתם בהתנהגות חשודה? יציאה מהבית בשעות לא סבירות, ריחוק רגשי ופיזי, הסתרה והתחמקות? כל אלו יכולים להיות סימנים מחשידים לבגידה.
על מנת שהאמת תצא לאור והחשדות יתפוגגו, אנו מספיקים לבני זוג בדיקת פוליגרף מיידית וזאת כחלק מהמאמצים לתקן את שנשבר בקשר הזוגי שלכם. הבדיקה נעשית במכוננו בדיסקרטיות מלאה ותוך רגישות מרבית אליכם ולמצבכם.  כמנהל ומייסד בית הספר הבינלאומי לפוליגרף, מר ברוק הינו בעל ניסיון רב ממעלה הראשונה ויסייע לכם בקבלת תוצאות אמינות ומדויקות ככל הניתן.

בדיקות במסגרת יחסים אישיים

אבחון גרפולוגי מבוסס על ניתוח מעמיק של כתב היד. אבחון זה נעשה לרוב למתמיינים לעבודה על מנת לשפוך אור על הפרופיל האישיותי והמקצועי שלהם.
הבדיקה הגרפולוגית מספקת מידע לגבי פרמטרים רבים על תכונות האופי של המועמד, כאשר בהתאם לדרישות המשרה, ניתן להתעמק במאפיינים הספציפיים הנדרשים לתפקיד.
מעוניינים לבצע אבחון גרפולוגי למועמד? יש לספק תיאור תפקיד למשרה אליו הוא מתמיין וזאת כדי שנוכל לספק לכם חוות דעת מקצועית ומדויקת עבורכם. האבחון הגרפולוגי נחשב לכלי יעיל במיוחד לקבלת מידע על מועמדים לעבודה ומסייע בקבלת התמונה הרחבה על המועמד והתאמתו לתפקיד.
האבחון הגרפולוגי הנעשה במכון ש. ברוק מבוצע על ידי מומחים בעלי ותק וניסיון מקצועי של מעל לעשור. כחלק מאיגוד הפוליגרף הישראלי, תוכלו להיות בטוחים שבחרתם במכון פוליגרף מוסמך ומקצועי.

פוליגרף לחקירות פליליות

בארגונים קהילתיים ובעמדות ציבוריות נדרשת פעמים רבות הוכחת טוהר המידות של ממלא תפקיד זה או אחר. טוהר המידות מתייחס בין היתר גם לניצול לרעה של עמדת כוח על מנת להשיג רווח אישי ול"שחיתות".
מטרת בדיקה זו הינה לשפוך אור על מידת יושרם ואמינותם של מחזיקי המשרות השונות.
במקרים שבהם לאחר בדיקתנו יעלה חשש לפגיעה בטוהר המידות, נספק לכם ייעוץ מקצועי ונעמוד לרשותכם לכל שאלה או בעיה. אנו מטפלים בלקוחותינו ברגישות ומחויבים לדיסקרטיות מלאה.
חברתנו מתמחה בבדיקות פוליגרף, בדיקות גרפולוגיות ומבדקי אמינות ולכן אנו יכולים לספק פתרונות מלאים ומקיפים לבדיקת טוהר המידות תחת קורת גג אחת.

מכשיר בדיקת פוליגרף

מכשיר הפוליגרף בתצורה של היום נבנה לראשונה בשנת 1921 בארה"ב. במשך השנים התפתחה הטכנולוגיה וכיום מכשיר הפוליגרף הינו ממוחשב, הפוליגרף מודד מדדים פיזיולוגים כמו לחץ דם, דופק, נשימה ועוד. טכניקת בדיקת הפוליגרף מכילה שאלות מסוגים שונים ורמת התגובתיות של הנבדק לשאלות היא בסיס הפענוח וההגעה למימצא. מימצאי בדיקת פוליגרף הנערכת לפני קבלה לעבודה מהוים בדרך כלל כלי תומך החלטה ולא גורם יחידי בהחלטה אם להעסיק מועמד או לא. בדיקת הפוליגרף מהוה גורם מרתיע המונע מ"עברינים" להציג מועמדות למקום עבודה ביודעם שיהיה עליהם לעבור בדיקת פוליגרף.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ

פוליגרף – כל מה שצריך לדעת!

מקור המילה הוא מיוונית ומשמעו רב (פולי) רישום (גרף). המכשיר הומצא בשנות ה-20 של המאה ה-20 בארצות הברית. פוליגרף הוא השם שניתן למכשיר שמטרתו לבדוק האם האדם שנבדק באמצעותו דובר אמת או משקר. מסיבה זו נקרא המכשיר גם מכונת אמת, והוא משמש עד היום לצרכים מסוימים. מכשיר פוליגרף הומצא בארצות הברית בשנות העשרים של המאה העשרים, ועד היום עושים שימוש בפוליגרף במדינות שונות על מנת לסייע בקבלת החלטה לגבי אמינותו של הנבדק. פעולתו של מכשיר פוליגרף מתבססת על ההנחה לפיה כאשר אדם משקר מתרחשות בגופו תגובות פיזיולוגיות בלתי רצוניות כגון הזעה, רעד, דפיקות לב מואצות, עלייה בלחץ הדם ועוד. המכשיר, שמחובר לגופו של הנבדק באמצעות חיישנים , יכול לזהות את השינויים הללו ולסמן אותם על הפלט שהוא מוציא.

כיצד מתבצעת בדיקה של מכונת אמת/ פוליגרף?

בדיקת פוליגרף מתבצעת בחדר שקט שקירותיו חלקים ואין בו שום חפץ או דבר שעלול להסיט את תשומת לבו של הנבדק. הבודק מעביר לנבדק סדרת שאלות על מנת שיכין את עצמו ויפחית את מידת הלחץ שעלולה להשפיע על תגובותיו. לאחר מכן מחבר הבודק חיישנים לגופו של הנבדק, ושואל אותו את אותן שאלות בדיוק. השאלון כולל שאלות ישירות, העוסקות במקרה שמבקשים לבדוק. שאלות השוואה שאינן קשורות למקרה ושמטרתן לאפשר לבודק לדעת בצורה ודאית יותר מתי הנבדק משקר ומתי הוא דובר אמת, ושאלות ניטרליות הנותנות  מדד בלתי תלוי  לאמירת אמת.  כל השאלות הללו מטרתן לאפשר לבודק לקבל החלטה לגבי מידת אמינותו ומהימנותו של הנבדק, על פי הגרף שרושם המכשיר 

למה מיועדת בדיקה ע"י מכונת אמת?

בדיקה באמצעות מכונת אמת משמשת היום למספר צרכים:

1. סיוע בחקירות – במסגרת חקירות פליליות, כשלא תמיד יש מספיק ראיות כדי להחליט אם אדם הנחשד
בביצוע פשע מסוים אכן אשם אם לאו, עושים הרבה פעמים שימוש במכשיר פוליגרף.
2. בדיקת מהימנות עובדים – כאשר בעל חברה או עסק רוצה לגייס עובדים חדשים ורוצה לדעת שהם אכן
מהימנים ומתאימים לתפקיד, הוא מבקש מהם הרבה פעמים לעבור בדיקת פוליגרף לעובדים.
3. חקירות ביטוח – חברות ביטוח שנתבעות על ידי אדם המדווח שנפגע, מבקשות פעמים רבות מהתובע לעבור בדיקה כדי להתרשם מאמינות הדיווח.
4. בדיקות במסגרת מחלוקות ביחסים בין אישיים בין בני זוג.
5. אימות גירסאות בבית משפט למשפחה, או בבתי הדין הרבניים.

בארצות הברית חלק מהמדינות מקבלות את תוקפן של בדיקות פוליגרף ברמת דיוק גבוהה.
באירופה, לעומת זאת, יש מדינות שבהן יש איסור מפורש לבצע בדיקת פוליגרף.
בישראל אין להציג מימצאי בדיקת פוליגרף בהליך פלילי, אולם תוצאותיה יכולות לשמש כראיה תומכת בהליכים אזרחיים, אם התמלאו שני התנאים הבאים:

1. הבדיקה בוצעה בהסכמת שני הצדדים
2. תוצאות הבדיקה הן חד משמעיות

למרות זאת, הרבה מאוד בעלי חברות ועסקים, כמו גם הרבה מאוד חברות ביטוח, משתמשים במכשיר על מנת לקבל מידע לגבי מהימנות, והבדיקה בהחלט משמשת גם במקרים הנדונים בבתי משפט, כאשר היא מתבצעת בהסכמת שני הצדדים.

בכל מקרה – אסור לחייב אדם לעבור בדיקה באמצעות מכונת אמת, וסירובו של אדם לבדיקה שכזאת אינה מהווה עילה לאשמתו.

האם ניתן לרמות מכונת אמת?

התשובה היא כן, אבל בהסתייגות רבה.
כן, משום שקשה מאוד לאדם לשלוט בתגובותיו הרגשית כאשר הוא משקר, אבל אם הוא מאוד יתאמץ יכול להיות שהוא יצליח להלחיץ את עצמו בזמן שיענה על שאלות הסרק ולהרגיע את עצמו קצת כשיענה על השאלות הרלוונטיות.

במקרה כזה תגובותיו תהיינה זהות בשני סוגי השאלות, וקשה מאוד יהיה להגיד מתי הוא משקר ומתי דובר אמת.

בכל מקרה – רק מעטים מצליחים, וברוב המקרים התוצאות מהימנות לחלוטין.

בחברת ש. ברוק, אשר נמצאת ברמת גן, אנו עושים בדיקות פוליגרף אמינות ומקצועיות על ידי אנשי מקצועי בעלי וותק וניסיון גדולים, לקביעת פגישה או שאלות כלשהן אתם מוזמנים לפנות אלינו.

פוליגרף ברמת גן 3

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ

מאמרים וכתבות

מבחן אמינות

עוד בעבר, היו מבוצעים מבחני אמינות בתרבויות קדומות וגם כיום, מבוצעים מבחני אמינות שונים עבור מטרות שונות. ההיסטוריה של מבחן אמינות, מראה שימוש נרחב בו

קרא עוד »

מסמכים מזויפים, לזהות ולהשמיד

מסמכים מזויפים הופכים נפוצים יותר ויותר בעולם הדיגיטלי של היום. בעזרת AI, עכשיו קל יותר מתמיד ליצור מסמכים שנראים אמתיים אך למעשה מזויפים. ניתן להשתמש

קרא עוד »

בדיקה לגילוי האזנות סתר

בדיקות האזנה סתר – חוקי או לא? בארצנו הקטנטונת מדברים הרבה על האזנות סתר, שהיו חלק חשוב בפרשיות שחיתות שונות ומשונות. אבל – לא כולם

קרא עוד »

בדיקת פוליגרף לקטינים

בדיקת פוליגרף היא בדיקה מוכרת עד מאוד, בה ניתן לקבוע (לעיתים חד משמעית) האם הנבדק דובר אמת או שקר. על מנת לאמת את תוצאות הבדיקה,

קרא עוד »