פוליגרף ברמת גן

פוליגרף ברמת גן

בדיקת פוליגרף מיועדת לקליטה של תגובות בלתי רצוניות של אדם וזאת במטרה לזהות האם הוא משקר או דובר אמת.

בדיקת פוליגרף מתבצעת באמצעות חיבור אלקטרודות לאזורים שונים בגוף המשדרים תגובות בלתי נשלטות של הנבדק.

כאשר הנבדק משקר, הרי שיהיו לכך ביטויים שונים ותופעות כגון שינוי בדופק, שינויים של המוליכות החשמלית בעור, עליית לחץ דם ועוד.

הבדיקה כוללת חיבור גלאים לאזור החזה, ליד ימין, לסרעפת ולשתי אצבעות ביד שמאל. בדיקות פוליגרף מתקדמות מזהות גם שינויים באופן זרימת הדם, תנועת שרירים ועוד.

כלי יעיל ואמין לגיוס עובדים

ארגונים וחברות המצויים בתהליך קליטת עובדים מבצעים מבדק אמינות הכולל כמה מבחנים בהם בדיקת פוליגרף לעובדים וכן מבחן ממוחשב. מבדק אמינות נועד לקבוע את מידת אמינותם של המועמדים לעבודה והוא מאפשר קבלת תשובות במהירות וניסוח של שאלות המשך מתאימות. מבחן נוסף הינו מבחן מודולארי הבודק אלמנטים של נאמנות, נטיות שונות, התמכרויות וכו'.

שילוב של שלוש הבדיקות הללו מאפשר קבלת מידע המשקף נכונה את האופי והתכונות של הנבדקים ובכך הוא מספק לבודקים כלים לבחינת מידת ההתאמה של הנבדק לתפקיד מסוים. בדיקת פוליגרף לעובדים נחשבת לאמינה, אולם הבדיקה מעוררת ספק בבתי המשפט וזאת מחשש לזיהוי לא נכון של מידע אמיתי או שקרי. ובכל זאת, הבדיקות לעובדים מסייעות לנושא של קבלת עובדים, קידום במקום העבודה ובחינת היבטים ביטחוניים ובטיחותיים.

איך זה עובד?

מכון פוליגרף ברמת גן מציע אפשרויות מתקדמות לזיהוי דברי אמת או שקר המסייעות בתחום חקירות, גיוס עובדים, משפט, עוד. מדובר על אמצעי מתקדם המספק תוצאות מהימנות והצלחות רבות. מכון פוליגרף ברמת גן ממוקם במרכז הארץ ומאפשר גישה נוחה וזמינות גבוהה עבור אזור רמת גן והסביבה וכן עבור חברות, ארגונים ולקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ. בדיקה בעזרת פוליגרף ברמת גן נמשכת כשעה וזאת לאחר שיחה מקדימה של כחצי שעה. משך הבדיקה עשוי להשתנות וזאת בהתאם לנסיבות של כל מקרה ולצרכים השונים.

בדיקת פוליגרף ניתן לבצע מעל לגיל 12, כאשר עד גיל 16 נדרשת הסכמת ההורים או אישור בכתב של האפוטרופוס במידה וקיים. כיום, בדיקות המבוססות על תגובות פיזיולוגיות אינן קבילות בבתי המשפט הן בישראל והן ברובן של מדינות העולם. משום כך, הבדיקה משמשת לצורך ביצוע חקירות בלבד, כאשר בתחום המשפט האזרחי, הצדדים יכולים להסכים בנוגע לקבילות ממצאי הבדיקה ולעשות בה שימוש כראייה.

מגוון שימושים ואחוזי דיוק מרשימים

מכוני פוליגרף מציגים אחוזי דיוק גבוהים במיוחד של כ – 98% וזאת נוכח החלה מתמדת של שיפורים במכשירים ובאיכות הבדיקה. פוליגרף ברמת גן משמש למגוון סוגי לקוחות בהם:

· לקוחות פרטיים המזמינים בדיקה לצורך הפרכה או אישוש של חשד מסוים.

· מעסיקים החושדים כי עובד ביצע פעולה שאינה במסגרת הנהלים דוגמת מעילה, גניבה או עבירה פלילית אחרת. נוסף על כך, מעסיקים נעזרים בבדיקה לשם גיוס עובדים כחלק מהליכי המיון.

· חברות ביטוח נעזרות בבדיקות פוליגרף על מנת למנוע ניצול של כספי הביטוח ללא סיבה מוצדקת. על מנת למנוע מצב שכזה, חברות ביטוח רבות דורשות מתובעים החשודים כלא אמינים, לערוך בדיקה בפוליגרף.

· המשטרה עושה שימוש בפוליגרף במקרים מסוימים בהם שוטר החוקר אירוע, מעוניין לאשש או להפריך חשד לגבי נחקר ולכן הוא יכול לבקש ממנו לעבור את הבדיקה.

מכון הפוליגרף המוביל בישראל

חברת ש.ברוק בע"מ מספקת בדיקות פוליגרף, מבחני אמת, מבדקי אמינות ועוד וזאת תוך הקפדה על שירות איכותי ומצוין. ש. ברוק הינה מכון פוליגרף ברמת גן והנציגה הרשמית והבלעדית של חברת לאפייט אינסטרומנט המובילה בעולם בייצור מכשירי פוליגרף. לקביעת פגישה ולמענה לכל שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

צרו קשר

מאמרים נוספים

בדיקת זיוף מסמכים

כיום, הרבה יותר מבעבר, קל לזייף מסמכים. ואנחנו לא כותבים זאת משום שאנחנו מעודדים אתכם לזייף מסמך, אלא משום שבשל שכלולי הטכנולוגיה הזמינים בעידן המחשב

בדיקת פוליגרף לעובדים

עומד להעסיק עובד חדש? רוצה לדעת אם הוא אמין ואפשר לסמוך עליו? לביצוע בדיקת פוליגרף לעובדים פנה לש.ברוק בע"מ עוד היום: 5754728 – 03! קשה

מבחן אמינות

עוד בעבר, היו מבוצעים מבחני אמינות בתרבויות קדומות וגם כיום, מבוצעים מבחני אמינות שונים עבור מטרות שונות. ההיסטוריה של מבחן אמינות, מראה שימוש נרחב בו

בדיקת פוליגרף לקטינים

בדיקת פוליגרף היא בדיקה מוכרת עד מאוד, בה ניתן לקבוע (לעיתים חד משמעית) האם הנבדק דובר אמת או שקר. על מנת לאמת את תוצאות הבדיקה,