בדיקת זיוף מסמכים

בדיקת זיוף מסמכים

כיום, הרבה יותר מבעבר, קל לזייף מסמכים. ואנחנו לא כותבים זאת משום שאנחנו מעודדים אתכם לזייף מסמך, אלא משום שבשל שכלולי הטכנולוגיה הזמינים בעידן המחשב וההיי-טק, סביר מאד להניח כי בידיכם מצוי לפחות מסמך אחד מזויף, שהוגש לכם כמסמך מקורי, ואתם אפילו אינכם מודעים לכך. זאת, מאחר ופעולות הזיוף הולכות ומשתכללות עם השנים, ואיתן משתכללים גם הזייפנים. ככל שהמסמך המזויף נאמן יותר למקור, כך יקשה עליכם לזהות את הזיוף, או לעלות על עקבותיו של המזייף.

חשוב לציין, כי מבחינה חוקית, אדם אשר נתפס ובחזקתו חומר מזויף מכל סוג עלול להיות מואשם ומורשע בעבירה פלילית. מאידך, הוא לא יואשם בזיוף עצמו, אלא אם יצליחו רשויות האכיפה להביא את הסימוכין, הראיות והעובדות המוכיחות את אחריותו למעשה הזיוף.

איזה מסמכים עלולים להתגלות כמזויפים?

מסמכים מזויפים מתחלקים לשלוש קטגוריות שונות, שביניהן ישנה חפיפת-מה:

זיוף מסמכים מלאים מראשיתם – מסמך שאיננו קיים ו"נוצר" מאפס, בשימוש, למשל, בלוגו ובסמלים מסחריים אחרים, כדי ליצור לו מראה של מסמך מקורי.

זיוף מסמך קיים – מסמך קיים שבוצעו בו שינויים פנימיים כמו הכנסה או הוצאה של משפטים, שינויי ניסוח, שינוי תאריך המסמך, שינויי סכומים, כמויות, ספרור וכד'.

זיוף החתימה המופיעה על מסמך-מקור – במקרה כזה, המסמך או הטופס הינם אותנטיים, אבל חסרה בהם החתימה, שמטרתה להקנות להם תוקף חוקי. לרוב, ניתן לפגוש את סוג הזיוף הזה במסמכים רפואיים או בצוואות הנושאות ערך משפטי/כספי. לסוג זה של זיוף קיימות שתי ורסיות: זיוף החתימה וזיוף חותמת.

חושבים שיש ברשותכם מסמך מזויף?

מחפשים אחר מכון מקצועי לבדיקת זיוף מסמכים? מכון פוליגרף של ש.ברוק בע"מ מאפשר בדיקה מקיפה של זיוף מסמכים. אנו בחברה מבינים את החשיבות של מסמך מזויף ומציעים לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע. מסמך שעובר זיוף עשוי לפגוע בכם מבחינה כלכלית, מקצועית ופסיכולוגית. כיום אפשר למצוא מסמכים מזויפים בכל התחומים:

  • תיירות
  • משפט
  • מסחר
  • כספים
  • ביטחון

על מנת לבדוק האם מסמך הוא מזויף אנו מפעילים שורה ארוכה של אמצעים. ראשית, יש לנו את הניסיון הדרוש להבחין בין עיקר לתפל, ולהקצות טיפול מיוחד במסמכים מזויפים. שנית, ברשות החברה ארגז כלים מגוון אשר מוכיח את עצמו גם בנסיבות קשות.

כיצד בודקים זיוף מסמכים?

בדיקת זיוף מתבצעת בחברתנו בין היתר בעזרת השיטות הבאות:

  • בדיקת כתב יד
  • השוואת חתימות
  • סיווגי דיו
  • איתור סוגי מכונות כתיבה, מדפסות ומחשב

באמצעות מומחי חברתנו תוכלו לבדוק האם מסמך מזויף ואף לקבל חוות דעת מומחה לבית המשפט. אנו נייעץ לכם כיצד לפעול מול מזייפי המסמך, נספק עצות ונעמוד לרשותכם בכל שאלה או בעיה. החברה מטפלת בלקוחות רגישים ומחויבת לדיסקרטיות מלאה. החברה מתמחה גם בבדיקות פוליגרף, בדיקה גרפולוגית או מבדק אמינות, ולכן מרכזת את כל נושא טוהר המידות תחת קורת גג אחת.

לאחר פגישת ייעוץ עם נציגי חברת ש.ברוק תבחרו כיצד לפעול בנוגע לזיוף מסמכים. אל תמתינו, ובדקו מוקדם ככל האפשר את החשד. זכרו כי מדובר על עבירה בעלת גוון פלילי והיא דורשת פנייה אל רשויות החוק.

חייגו עכשיו למספר 03-5754728

ואחד מנציגנו ישמח לתאם מולכם פגישת היכרות ראשונית.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

צרו קשר

מאמרים נוספים

בדיקת פוליגרף לעובדים

עומד להעסיק עובד חדש? רוצה לדעת אם הוא אמין ואפשר לסמוך עליו? לביצוע בדיקת פוליגרף לעובדים פנה לש.ברוק בע"מ עוד היום: 5754728 – 03! קשה

פוליגרף ברמת גן

בדיקת פוליגרף מיועדת לקליטה של תגובות בלתי רצוניות של אדם וזאת במטרה לזהות האם הוא משקר או דובר אמת. בדיקת פוליגרף מתבצעת באמצעות חיבור אלקטרודות

מבחן אמינות

עוד בעבר, היו מבוצעים מבחני אמינות בתרבויות קדומות וגם כיום, מבוצעים מבחני אמינות שונים עבור מטרות שונות. ההיסטוריה של מבחן אמינות, מראה שימוש נרחב בו

בדיקת פוליגרף לקטינים

בדיקת פוליגרף היא בדיקה מוכרת עד מאוד, בה ניתן לקבוע (לעיתים חד משמעית) האם הנבדק דובר אמת או שקר. על מנת לאמת את תוצאות הבדיקה,